Більше року уродженка України співачка Ані Лорак (Кароліна Куєк) не давала публічних інтерв'ю, проте нещодавно артистка вирішила вийти на багатомільйонну аудиторію та розповісти про те, що відбувалося з нею у 2022 році. Більше години в ефірі пропагандистського каналу «Алена Блин» Лорак намагалася зобразити із себе «голуба миру», «діву», «нещасну та вигнану», «закохану» та «підприємливу» жінку, але в результаті так нічого до пуття і не сказала.

Ані Лорак на інтерв'ю Олени на прізвисько Блін

На інтерв'ю вже відреагували багато українських зірок, у тому числі Анатолій Анатолич та українська актриса та диктор Катерина Сергєєва, яка записала дві версії озвучення «монолога Лорак», після яких Мережа вибухнула від сміху.

Мережа «розриває» відео з озвученням ганебного інтерв'ю Лорак: «Це геніально!», «Прямо до крапки!», «Шедевр!»

Після ганебного інтерв'ю Лорак, за звичкою, зникла, а вчора, 12 квітня, оприлюднила у своєму Instagram дивне фото, на якому позувала в сукні, перуці і темних окулярах.

Усі коментарі артистка відключила. Ймовірно, Кароліна щось хотіла донести своїм шанувальникам чи просто вирішила подати якийсь сигнал? А що ти скажеш із цього приводу?

Ще один розбір ганебного інтерв'ю Лорак:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою