Наступає найчарівніший час року – Новий рік. Саме час прикрасити свій дім зробленими власноруч унікальними новорічними іграшками. Такий творчий підхід до прикрас додасть особливого відчуття тепла та неповторності. Давайте разом створимо незабутній атмосферний настрій!

Витончені паперові кульки

Необхідні матеріали: Кольоровий папір, клей, нитки.

Як робити: Виріжте з паперу кола різного розміру, складіть їх пополам та склейте. Об'єднайте декілька шарів для об'ємності. Закріпіть нитку на вершині, і ваші елегантні кульки готові.

Новорічні кульки з атласних смуг

Необхідні матеріали: атласні смуги, клей, маленькі кульки.

Як робити: Накрутіть атласну стрічку навколо маленьких кульок, з’єднуючи їх клеєм, а коли висохнуть спустіть повітря з кульки. Так ви отримаєте чарівні кульки для прикрас.

Сніжинки із дерев'яних паличок

Необхідні матеріали: дерев'яні палички (можна вушні), фарби, клей.

Як робити: Розфарбуйте палички у вибрані кольори, а потім складіть їх у формі сніжинок та склейте. Додайте блискучі покриття для ефекту свіжої сніжинки.

Оригінальні сніжинки. Фото: кадр з https://www.youtube.com/watch?v=SepiPMwW9V8

В'язані елементи декору

Необхідні матеріали: в'язальна пряжа, гачок, нитки.

Як робити: зв'яжіть невеликі креативні елементи, такі як мініатюрні шапочки чи рукавички. Зав'яжіть нитку для підвішування та прикріпіть до ялинки.

Завіси з переплетених смуг

Необхідні матеріали: тканини різних кольорів, нитки, голки.

Як робити: Виріжте тканини на смужки, переплітайте їх, створюючи цікаві малюнки. Зав'яжіть нитки на кінцях та повісьте їх на ялинку.

Засушені фрукти

Необхідні матеріали: скибки лимона та апельсину, намистинки, гілочки розмарину або кориці.

Як робити. Засушіть скибки цитрусів та з'єднайте їх, додайте намистинки та гілочки розмарину. Доповніть композицію бодяном чи лавровим листом для аромату. Замість них можна додати палички кориці, які подарують кімнаті неймовірний аромат.

Ці творчі прикраси не лише створять неперевершений святковий настрій, але і подарують вашому приміщенню витончений аромат. Запрошуйте свято у кожен куточок свого дому, творіть та насолоджуйтеся атмосферою неймовірного новорічного чарівництва!"

Раніше українцям розповіли, скільки коштуватиме купівля новорічної ялинки в поточному році: ціни можуть трохи відрізнятися залежно від регіону.

Також Clutch повідомляв, що грудень 2023 року багатий на професійні свята

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою