У суботу, 2 грудня, Україна очікує відвідування атмосферним фронтом, який стане визначальним чинником для погоди у багатьох регіонах. Прогнозуються опади та негативні температури в більшості областей, відзначила синоптик Наталія Діденко.

Вночі прогнозуються опади на заході, у центральних та східних областях. У той час як на півночі та півдні країни очікується суха погода, вдень атмосферний фронт переміститься на північ, приносячи опади лише на заході, півночі, Харківщині та Полтавщині.

В решті регіонів України вдень не прогнозуються опади. Температура повітря у суботу буде контрастною: від 3 градусів морозу на півночі до +14…+16 градусів на півдні. У центральній частині країни очікується +1...+7 градусів, на сході +4...+9, Харківщині близько нуля, а на півдні +10...+16 градусів.

У Києві прогнозуються сніг та можливий крижаний дощ, з нічною температурою 1-3 градуси та денною близько нуля. Дорожня ситуація передбачається складною через налипання мокрого снігу та ожеледиці.

У неділю температура повітря збільшиться. На півдні, сході, Дніпропетровщині та Полтавщині буде дуже тепло, від +10 до +15 градусів. У центральних областях більшість днів буде від +2 до +8 градусів, у західних та північних областях температура коливатиметься близько нуля.

3 грудня очікується посилення вітру до штормових поривів, що сягають 15-20 метрів за секунду.

За даними синоптиків, цієї зими знову прогнозується відносно тепла та м'яка погода з можливим збільшенням тепла. Морози будуть, але не надто сильні та рідкісні. Опади будуть незначними, переважно у вигляді мокрого снігу або снігу з дощем через високі температури повітря. Ймовірно, що Новий рік також буде "плюсовим", що передбачає відсутність снігу.

Раніше ми писали, коли вдарять справжні морози: синоптики розповіли про погоду на наступні місяці.

Також ми публікували важливе попередження для всіх водіїв.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою