Під час авіаподорожі існують негласні правила етикету, яких, на жаль, не всі пасажири дотримуються. За даними опитування, проведеного онлайн-сервісом Skyscanner, сім поведінкових рис викликають особливе роздратування у пасажирів, пише The Hill.

Прохання помінятись місцями. Майже третина респондентів вважають, що просити когось змінити заброньоване місце на борту та помінятися - неетично.

Використання обох підлокітників. Рівна кількість респондентів стверджують, що використання обох підлокітників також порушує правила етикету.

Відкидання сидінь. Також 31% пасажирів не схвалюють відкидання сидінь під час польоту, особливо в економ-класі.

Зняття взуття або шкарпеток. 35% респондентів вважають, що відмова від взуття є одним із найбільш образливих порушень етикету в літаку.

Розмова з незнайомцями.Чверть респондентів вважають розмову з незнайомцями в літаку образливою.

Використання гучномовця. Більше 40% опитаних згодні, що відсутність навушників і вимушення оточуючих слухати ваш контент – одне з порушень етикету.

Особиста гігієна. Найбільше роздратування викликає недостатня особиста гігієна (42%), така як фарбування нігтів, стрижка та інші процедури, які краще виконувати поза громадським простором літака.

Раніше експерти розповіли,як не купити підробку парфумів в інтернеті.

До цьогоексперти назвали ТОП-5 оригінальних занять, на яких можна добре заробити.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою