Громадяни України, які проживають у сільській чи приміській зоні Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей, мають можливість отримати фінансову підтримку на опалення від Естонської ради у справах біженців. Згідно з повідомленням на сайті організації, надається сума у ​​розмірі 17,5 тис. гривень на весь опалювальний сезон.

Організація спрямовує свої зусилля на надання фінансової допомоги для опалення домогосподарств у сільській та приміській місцевості, що зіткнулися з труднощами у забезпеченні опалення у зимовий період. Допомога може використовуватися для придбання твердого палива, як-от вугілля, дрова, брикети або пелети, а також для оплати газового опалення.

Для отримання допомоги необхідно дзвонити за вказаними номерами з понеділка по середу з 9:00 до 12:00:

  • 0939447568
  • 0738361238
  • 0738109344.

Тим, хто проживає на тимчасово окупованих (після 24 лютого 2022 року) або нещодавно деокупованих (не раніше ніж за 2 місяці до дати звернення) територіях та не здатних здійснювати телефонні дзвінки, надається можливість надіслати запит через спеціальну форму (на момент публікації запити не приймалися) ), що підлягає схваленню.

Також варто зазначити, що Естонська рада у справах біженців надає різноманітну допомогу. Громадяни України, які постраждали від військових дій, можуть розраховувати на виплати у розмірі 3600 гривень на особу, які надійдуть на їхні банківські рахунки протягом трьох місяців. Цю програму грошової допомоги реалізує Естонська рада у справах біженців.

Нагадаємо, що буде з пенсіями на окупованих територіях України.

Так само ми повідомляли, як отримати допомогу на відновлення житла.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою