Медики та вчені стверджують, що кожна третя доросла людина регулярно стикається з проблемами сну, що, як відомо, суперечить рекомендованим 7-8 годинам відпочинку щодня, необхідним для підтримки здоров'я. Нестача якісного сну може призвести до хронічних захворювань. Авторитетні організації, такі як Американська академія медицини сну (AASM) та Товариство дослідження сну (SRS), наголошують, що у дорослих, які сплять менше семи годин на добу, ризик розвитку ожиріння, діабету, гіпертоніх та депресії значно зростає. Про це пише ТСН.

Якщо безсоння регулярно турбує вас, першим кроком до вирішення проблеми може стати перегляд вашого режиму та харчування. Ми надаємо вам список семи продуктів, які допоможуть позбутися безсоння, швидше засинати і зроблять ваш сон глибшим.

Вишня містить мелатонін, гормон, відповідальний за регуляцію циркадного ритму. Дослідження показують, що вишневий сік може покращити якість сну.

Ківі надає позитивний вплив на сон. Експерименти демонструють покращення сну після чотирьох тижнів регулярного вживання ківі.

Арахіс багатий на триптофан, амінокислоту, яка сприяє утворенню серотоніну, що впливає на цикл сну та неспання. Продукти, що містять триптофан, такі як арахіс, індичка, молоко та яйця, сприяють здоровому сну.

Лосось містить Омега-3 жирні кислоти. Крім позитивного на серцеве здоров'я і когнітивні функції, вони можуть сприяти поліпшенню сну.

Гриби містять високий рівень вітаміну D, який буде необхідний підтримки загального здоров'я.

Йогурт також може допомогти нормалізувати сон. Альфа-лактальбумін у сироватці молочних продуктів, таких як йогурт, може зменшити ранкову сонливість та підвищити неспання.

Гарбузове насіння, багате на магній, може продовжити сон і забезпечити відчуття відпочинку. Дослідження підтверджують зв'язок між недоліком магнію та коротким сном.

Раніше Clutch давав рецепт, за допомогою якого всьогоз 5 апельсинів можна приготувати цілу гору смачних мармеладок для дітей

Також ми розповідали, як приготувати банан у тесті з Тік-току, рецепт якого підкорив не одну сім'ю

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою