Деякі салонні процедури можуть викликати небажані ефекти, такі як алергії, лупа та втрата волосся. Ненадовго вони роблять привабливішим ваше волосся, але в довгостроковій перспективі дуже псують його здоров'я і зовнішній вигляд, попереджає ТСН.

Сучасні салони краси пропонують різноманітні послуги для догляду за волоссям, обіцяючи зробити його шовковистим, слухняним і блискучим. Однак не всі процедури слід розглядати як безпечні для волосся. Давайте розглянемо ті послуги, від яких краще утриматися, щоб не порушити здоров'я та природну красу вашого волосся.

  1. Пілінг для шкіри голови: Ця процедура розглядається як медична і повинна виконуватися лише фахівцем із медичною освітою. Регулярне проведення пілінгу для шкіри голови може спричинити різні негативні наслідки, такі як сухість, алергії, почервоніння та навіть лупа. Проте експерти відзначають, що періодичне глибоке очищення шкіри голови може поліпшити стан волосся, роблячи його сильнішим і еластичним.

  2. Ботокс для волосся: Це одна з найпопулярніших процедур для покращення стану волосся. Ботокс впливає на структуру волосся, роблячи його гладким, щільним і блискучим. Однак варто пам'ятати, що ботокс слід застосовувати тільки на фарбованому волоссі. Для незабарвлених пасм це може бути шкідливим.

  3. Хімічна завивка: Хоча хімічна завивка користується популярністю, особливо серед тих, хто мріє про завиті локони, вона може суттєво вплинути на білкові зв'язки в структурі волосся, роблячи його крихкими. Після хімічної завивки волосся вимагає особливого догляду, і відмовитися від завивки може бути важко, тому що відновити пряме волосся можна тільки зрізавши його. Тому рішення про проведення хімічної завивки слід приймати обачно та обдумано.

Раніше Clutch називав 5 правил "здорового способу життя", які насправді шкодять.

Також ми писали, які 7 продуктів слід додати до свого раціону для зміцнення імунітету.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою