Експерти з краси розповіли, який відтінок волосся може візуально омолодити жінку, яка переступила за 50-річний рубіж. Їхні поради публікує ТСН.

Експерти запевняють, що правильний колір волосся іноді може бути ефективнішим, ніж найдорожчі процедури у косметолога. Підбираючи відповідний відтінок, можна досягти вражаючого ефекту омолодження, не вдаючись до радикальних методів. Давайте розглянемо кілька колірних рішень, здатних надати свіжості та омолодити вас візуально на 5-10 років.

Теплий блонд

У світі моди та краси вважається, що світлі відтінки волосся можуть чарівним чином впливати на зовнішній вигляд, надаючи відчуття молодості та привабливості. Світлі теплі відтінки, такі як медовий, пшеничний та бежевий, можуть візуально "стерти" кілька років. Важливо пам'ятати, що є безліч відтінків блонду, і вибір слід робити з урахуванням індивідуальних особливостей.

Карамельний

М'який карамельний тон з бронзовим відливом є ще одним відмінним варіантом для надання ефекту омолоджування. Він надає образу максимально природного вигляду, особливо, якщо у вас спочатку русяве волосся. Такий тон освіжає і надає молодого вигляду, не привертаючи надмірну увагу, на відміну від яскравих відтінків.

Шоколадний

Для брюнеток ідеальним вибором може стати шоколадний відтінок. Цей колір не тільки створює вражаючий вигляд, але й омолоджує на кілька років. До того ж доглядати волосся такого кольору простіше, ніж світлі відтінки.

Горіховий або теплий русявий

Якщо завдання – максимально освітлити обличчя, особливо у власниць теплого кольору шкіри, теплий русявий або горіховий відтінок стане оптимальним рішенням. Ці теплі тони ідеально поєднуються із зрілою шкірою, надаючи їй свіжості та молодості.

Мелірування

Техніка мелірування, особливо такі методи, як балаяж, може бути ідеальним рішенням для жінок у віці. Цей метод допомагає візуально надати обсягу волосся, ефективно прибираючи кілька років. Балаяж, який вважається найкращою технікою мелірування, додає елегантності образу і візуально омолоджує зовнішність.

Раніше Clutch називав 5 правил "здорового способу життя", які насправді шкодять

Також ми писали, які 7 продуктів слід додати до свого раціону для зміцнення імунітету

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою