Експерти попереджають про можливі проблеми з якістю води, що тече з водопровідних кранів у наших будинках. Вживання неякісної води може негативно позначитися на здоров'ї печінки та нирок, порушити травлення і призвести до багатьох інших проблем, попереджає ТСН.

Одним із ключових індикаторів неналежної якості води є її запах. Неприємний аромат може бути ознакою наявності у воді шкідливих домішок, і вживання такої води без попередньої обробки може негативно вплинути на здоров'я.

Давайте розберемо кілька методів, як швидко виявити, що водопостачання не відповідає встановленим державним та світовим стандартам якості, і що робити у таких випадках.

1. Запах води

Якщо вода з крана випромінює неприємний запах, це може свідчити про наявність шкідливих речовин. Часто запах викликається присутністю хлору, заліза чи сірководню. У таких випадках рекомендується використовувати фільтри для очищення води.

2. Накип на побутових приладах

Накип на побутових приладах, таких як пральні машини або чайники, вказує на високий вміст солей, кальцію та магнію у воді. Ці мінерали можуть негативно вплинути на організм при тривалому вживанні. Фільтрація води перед вживанням допоможе уникнути таких проблем.

3. Сліди іржі

Якщо вода залишає сліди іржі на барабані пральної машини чи посуді, це може свідчити про наявність оксидів заліза. Фільтрування або кип'ятіння води допоможе уникнути негативних наслідків для здоров'я.

4. Сірі плями на посуді

Поява сірих плям на посуді після миття також може вказувати на високий вміст сірководню у воді, що загрожує здоров'ю. Фільтрування води перед вживанням стає важливим запобіжним заходом.

Зважаючи на ці ознаки, рекомендується фільтрувати водопровідну воду перед вживанням, забезпечуючи тим самим безпеку та благополуччя для вашого організму.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою