Багато українців вже готуються до новорічних свят. Але, крім планування святкового меню, вибору подарунків та закупівлі продуктів, варто провести ще один важливий передсвятковий ритуал – позбутися старого мотлоху. Це зробить ваш будинок затишним і стане відпраною точкою початку нового життя. Про це пише Homes & Gardens.

Старі прикраси

У річному кругообігу свят ми часто оновлюємо колекцію новорічних прикрас, забуваючи про застарілі. З часом деякі з них стають зайвим багажем, який накопичується.

Позбавтеся зламаних, застарілих або просто непривабливих речей. Якщо якісь прикраси все ще у відмінному стані, можна подумати про їхню передачу у благодійність, де вони можуть тішити інших.

Свертки

У кожному будинку можна знайти запас пакетів та пакувального паперу для подарунків, часто без належного порядку. Важливо впорядкувати цей хаос паперу і стрічок, оскільки він створює ілюзію безладу.

Необов'язково позбавлятися всього пакувального паперу. Проте варто прибрати ту, що втратила привабливість, і не використати її цього року. Канцелярію, що залишилася, краще розкласти і організувати на полицях для створення затишного порядку.

Зіпсована їжа

Святковий період завжди асоціюється із достатком їжі. Перед приготуванням переконайтеся, що в холодильнику та на полицях у кухні все гаразд.

Усуньте всі продукти, термін придатності яких минув. Перед упорядкуванням святкового меню корисно створити план, щоб заздалегідь визначити необхідний простір продуктів.

Речі, які можна отримати у подарунок

Складання списків бажаного стало популярною практикою, яка спрощує вибір подарунків. Якщо у вас є такий список, проконтролюйте свої речі у вибраних категоріях.

Якщо вам подарували нову річ, наприклад, светр, перевірте, чи не засмічують чи полиці у вашій шафі вже наявні аналоги. Важливо ухвалити рішення про подальшу долю кожної речі, включеної у ваш віш-лист.

Не забувайте, що одним із добрих варіантів є надання речам другого шансу, давши їм нове життя.

Раніше Clutch писав, як швидко перед Новим Роком скинути вагу без дієт та мук.

Також ми писали секрет швидкої дієти, що дозволяє згинати 5 кілограмів на тиждень.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою