Багато жінок набирають зайву вагу в зимовий період. У цього є як цілком зрозумілі, об'єктивні причини – ми менше рухаємось і більше їмо, щоб зігрітися, так і психологічні – ми не носимо відкритий одяг, а тому просто не звертаємо уваги на зайву складочку. Тим не менш, раптово виявлена ​​зайва вага може суттєво зіпсувати настрій. Дієтолог-дослідник Алекс Руані поділилася важливими правилами, які допоможуть не погладшати в зимовий час, передає The Times.

Насамперед, не слід забувати про високоінтенсивні інтервальні тренування, оскільки тільки поєднання фізичних вправ і правильного харчування призводить до помітних результатів. Руані радить включити в режим силових тренувань з використанням вільних ваг. За результатами досліджень, люди, які віддають перевагу таким заняттям, схильні до 30% меншого ризику ожиріння порівняно з тими, хто взагалі не тренується або обирає інші види фізичної активності. Починати слід із легких гантелей.

По-друге, приймайте прохолодні ванни з водою температурою 20 ° C або регулярно виходьте на вулицю для активації спалювання жиру і поліпшення обміну речовин.

По-третє, уникайте вечірніх перекусів, щоб уникнути набору зайвої ваги. Останній прийом їжі слід здійснювати за три-чотири години до сну.

По-четверте, приділяйте увагу споживанню клітковини підтримки форми. Клітковина довго зберігає відчуття ситості. Розширте раціон фруктами, овочами, горіхами, бобовими та цільнозерновими продуктами. Крім того, щодня вживайте натуральний йогурт, що сприяє підтримці здорового мікробіома кишечника та забезпечує відчуття ситості завдяки високому вмісту білка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою