ПриватБанк надав вигідну пропозицію для своїх корпоративних клієнтів, які вирішать скористатися новим зарплатним проєктом. За словами Євгена Заграєва, представника керівництва ПриватБанку, підприємці та компанії, які вибрали банк для перерахування зарплати, будуть звільнені від тарифів за розрахунково-касове обслуговування в рамках цього проєкту. Про це пише "Мінфін".

"Більше половини українських компаній наразі використовують послуги ПриватБанку для виплати заробітної плати, адже передові технології банку дозволяють спростити та автоматизувати процес виплат, сприяючи підвищенню ефективності бізнесу", - зазначив Заграєв. Він наголосив, що використання банківських карток для виплати заробітної плати та безготівкової оплати товарів та послуг у період військового стану також приносить додатковий рівень безпеки для персоналу.

Безкоштовне розрахунково-касове обслуговування за зарплатним проєктом доступне всім бізнес-клієнтам, які приєднаються до програми з 1 грудня 2023 року по 29 лютого 2024 року. Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті банку.

Таким чином, ПриватБанк, один із провідних банків України, вирішив заохотити підприємців та компанії, які оберуть його для опрацювання зарплатних проєктів. Ця пропозиція стане особливо актуальною в умовах сучасних викликів бізнесу та забезпечить клієнтам нульові тарифи на розрахунково-касове обслуговування у рамках зарплатних проєктів.

Євген Заїграєв наголосив, що враховуючи складності сучасного бізнесу, багато компаній вже оцінили переваги використання банківських послуг ПриватБанку для спрощення та автоматизації виплат заробітної плати. Таке рішення сприяє підвищенню ефективності бізнес-процесів, а в період воєнного стану безпека, що забезпечується безконтактними розрахунками та переказами на банківські картки, стає особливо важливою для всіх учасників процесу.

Нагадаємо, що у Монобанку попередили про важливий нюанс.

Також ми повідомляли, що у клієнтів ПриватБанку списують гроші з рахунків.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою