Відомий український актор Василь Кухарський помер внаслідок отриманих ним поранень під час війни з росією. На жаль, реальність військових конфліктів відрізняється від їхнього сприйняття в пам'яті. Про смерть Василя Кухарського повідомила його дружина Наталія, розмістивши зворушливе повідомлення на своїй сторінці у соціальній мережі.Facebook.

"Сьогодні мій прекрасний чоловік, справжній воїн та талановитий актор Василь Кухарський покинув цей світ. Дорогий та рідний, мужній козак, такий тато, про якого можна лише мріяти. Лети високо, миле кошеня, і будь поруч завжди», - написала дружина покійного актора.

На сторінці театру на Подолі, де Кухарський виконував свої ролі, також з'явилася інформація про його звільнення.

"Ми втратили Василя Кухарського. Він не зміг повернутися до життя після отриманих поранень. Дату прощання повідомимо додатково”, - йдеться у повідомленні театру.

Відомо, що від початку вторгнення російських військ Василь приєднався до лав Збройних Сил України. 21 вересня режисер Олесь Санін поділився інформацією про те, що Кухарський отримав тяжкі поранення у бою та проходить лікування та реабілітацію у київській лікарні.

Незважаючи на зусилля поновлення, актору не вдалося пережити наслідки свого поранення. Василь Кухарський помер у лікарні кілька днів після свого 42-річчя.

Василь Кухарський був відомим українським актором театру та кіно. Освіту він здобув у Київському національному університеті театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

З 2008 року він був актором Київського академічного драматичного театру на Подолі. Однак його творчий шлях не обмежувався театром - він також знімався у десятках фільмів та серіалів, включаючи "Максим Оса та золото Песиголовця", де виконав головну роль, а також в інших картинах: "Крути 1918", "Вікно життя" "У полоні у перевертня", "Забуті", "Киснева станція".

До цього ми повідомляли, що помер актор Меттью Перрі, зірка серіалу "Друзі" – йому було лише 54 роки.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою