До Нового року та Різдва залишилося всього кілька тижнів. Незважаючи на різні труднощі, українці мають змогу подарувати собі святковий настрій та наповнити хату чарівною атмосферою. І що важливо, для створення святкового настрою не обов'язково витрачати великі суми на декор. Можна самостійно створити атмосферу радості та веселощів. Видання ProГроші ділиться порадами, як прикрасити вікна з використанням домашніх матеріалів та креативних ідей.

Паперові сніжинки

Один із найпростіших та бюджетних способів прикрасити вікна, знайомий багатьом ще з дитинства. Просто виріжте сніжинки різних форм із білого паперу та наклейте їх на вікна. В інтернеті легко знайти шаблони та ідеї для вирізування, щоб підібрати щось під свій смак.

Вогники

Гірлянда з дрібними монохромними лампочками на вікні створить затишок у квартирі. Ви також можете використовувати кольорові вогники або створити різні фігури з гірлянди (наприклад, ялинку або сніжинку).

Ялинка на підвіконні

Встановіть мініатюрне дерево на підвіконні. Це може бути основний елемент декору або доповнення до загальної композиції. Прикрасьте його маленькими іграшками.

Малюнки на вікнах

Якщо у вас чи ваших близьких є художні навички, спробуйте створити гарні новорічні малюнки на шибках. Виберіть фарби, які легко змиваються, щоб легко забрати малюнки після свят.

Наклейки на вікна

Тепер можна не лише малювати, а й придбати готові наклейки для вікон. Вони легко приклеюються та створюють цілі композиції на склі. Виберіть кілька наклейок на свій смак і прикрасьте ними вікна.

Малюнки зубною пастою

Цей бюджетний та простий спосіб існує вже давно. Для цього вам знадобиться трафарет, губка та зубна паста. Просто накладіть трафарет на вікно, використовуючи губку, нанесіть малюнок зубною пастою. Зубну пасту легко змити, що полегшить збирання після свят.

Створюйте святковий настрій своїми руками, не витрачаючи великих коштів. Вішайте гірлянди правильно, щоб не тільки тішити око, а й уникнути їхнього заплутування та пошкодження іншого декору. І головне, не забувайте про правила безпеки при декоруванні будинку, щоб уникнути незручностей після свят.

Нагадаємо, як вибрати ялинку, щоб вона простояла довго.

Також ми дали важливі поради, як вибрати штучну ялинку.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою