Українці більше не переплачуватимуть за свої поїздки через пересадки між метро та наземним громадським транспортом. На засіданні 14 грудня Київська міська рада затвердила систему компенсацій для мешканців, які використовують метрополітен. Вона включає використання транспортної картки та її валідацію при пересадці, із зайво витраченими коштами, які будуть повернуті наступної ночі.

Ця інформація з'явилася на офіційному сайті Київради. У зв'язку із затопленням закрито шість станцій синьої лінії метро, ​​змушуючи пасажирів робити пересадки на тролейбуси та автобуси. Це означає подвійні витрати: спочатку метро, ​​потім на наземний транспорт.

Міська влада прийняла рішення змінити систему, щоб забезпечити справедливу оплату, враховуючи, що станції від "Теремків" до "Деміївської" буде закрито приблизно на шість місяців. Мер Віталій Кличко заявив, що киянам буде компенсовано витрати на вимушені пересадки, які повернуться на їхню карту.

"За моєю ініціативою Київрада ухвалила рішення, щоб пасажири метро не переплачували за вимушену пересадку на наземний транспорт на станції "Либідська". Маршрут із Теремків до будь-якої іншої станції метро залишиться коштувати 8 грн. Під час поїздки транспортну картку потрібно буде провалідувати на кожній пересадці”, - зазначив Кличко.

Таким чином, пасажири витрачатимуть гроші лише на одну поїздку, як за звичайне використання метрополітену, навіть якщо вони додатково скористаються тролейбусом чи автобусом. Нова система має почати працювати з 18 грудня, а деталі будуть доступні в мобільному додатку "Київ Цифровий" вже цієї п'ятниці.

Особлива увага приділяється станціям метро, ​​які можуть бути під загрозою через підтоплення. Експерти виділяють такі станції, як "Олімпійська", "Контрактова площа", від "Тараса Шевченка" до "Почайной" та від "Славутича" до "Червоного Хутора". Влада реагує на ситуацію, щоб забезпечити безпеку та зручність городян.

Нагадаємо, що водіїв попередили про нові штрафи.

Також ми повідомляли, що у Раді вигадали нові правила для водіїв.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою