Усім відомо, що алкоголь шкодить здоров'ю, але в Новий рік без келиха шампанського ніяк. А потім під час святкувань та застілля нерідко з'являються інші напої та у великій кількості. І далеко не завжди вдається стежити за кількістю випитого, особливо в добрій компанії. Як зберегти міру та уникнути сп'яніння, розповів лікар Юрій Габорець.

Лікар підкреслив важливість відповідального споживання алкоголю та знання свого заходу. Доктор Габорець також підкреслив, що не слід змішувати алкоголь, виготовлений із різних видів сировини, таких як зерновий та винний. Лікар застеріг від змішування напоїв, таких як горілка та віскі, з коньяком та вином, підкреслюючи відмінність у типі спирту.

Лікар також застеріг від зниження міцності алкоголю при його змішуванні та перевагу підвищення градуса.

При виборі закуски Габорець радить уникати важких продуктів, таких як майонез або сало, краще вибирайте легкі салати і нежирні види м'яса.

Важливим моментом є вибір напою для запивання. Лікар рекомендує уникати солодких газованих напоїв та особливо пива. Соки теж стануть не найкращим вибором. Краще пийте більше чистої води, адже алкоголь призводить до зневоднення.

Варто пам'ятати, що безпечної дози алкоголю немає. Габорець наголошує, що навіть вживання невеликих доз алкоголю іноді може призвести до розвитку шкідливої ​​звички.

Є ще кілька простих прийомів, які допоможуть вам довго не п'яніти. Перший - і найважливіший - незадовго до застілля обов'язково поїжте. Краще вуглеводи – рис, вівсянку, гречку. А ось закушувати краще білком – це підтримає роботу печінки. За долівку сама до прийому алкоголю, прийміть кілька таблеток активованого вугілля. Він убере, а потім виведе з організму деяку частину спирту, не дозволивши тому проникнути в кров.

Також Clutch розповідав про найпопулярніші новорічні коктейлі.

Нагадаємо, що фахівці відповіли на питання, чи існує безпечна доза алкоголю.


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою