Цього тижня в Україні очікується погіршення погоди із помітним похолоданням. Прогнозується зниження температури на 6-10 градусів. Про це повідомив синоптик Ігор Кібальчич, йдеться на сайті Meteoprog.

Морози в країні не прийдуть раптово, але температура поступово знижуватиметься.

Директор за національним прогнозом Гідрометцентру Микола Кібальчич зазначив, що на початку тижня антициклон продовжуватиме впливати на погоду, однак у другій половині тижня очікується зниження температури на 6-10 градусів через прихід холодного повітря з північних регіонів Європи.

На півночі Лівобережжя очікується посилення морозів уночі до 5-10 градусів, а вдень температура підніметься близько 0 градусів.

У четвер, 7 березня, в Україні не очікується значних опадів, за винятком можливого невеликого мокрого снігу вночі в Криму та на крайньому сході.

Швидкість вітру становитиме 5-10 м/с, а температура повітря вночі коливатиметься від 0 до -5 градусів, а вдень від +3 до +8 градусів. У північно-східних областях країни вночі очікуються морози від -5 до -10 градусів, а вдень температура підніметься близько 0 градусів.

У п'ятницю вночі очікується від 1 до -6 градусів морозу, а вдень температура підніметься від +3 до +8 градусів. Однак на Сході та Півночі країни вночі буде холодніше, з температурою від -4 до -9 градусів, а вдень від -2 до +3 градусів.

У суботу, 9 березня, вночі очікується від 1 до -6 градусів морозу по всій країні, а Сході температура може опуститися до -10 градусів. Вдень температура підніметься від +3 до +8 градусів, а на Заході може сягнути +12 градусів.

Вночі у неділю прогнозується від 0 до -5 градусів морозу, а вдень температура підніметься від +4 до +9 градусів. У західних областях країни температура може сягнути +13 градусів.

Нагадаємо, що стало відомо, які компенсації виплачуватимуть українцям у 2024 році.

Також ми повідомляли, що розпочався прийом заявок на грошову допомогу.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою