При виборі кольорової гами для інтер'єру часто виникає складність: які поєднувати відтінки, щоб досягти гармонійного результату? Дизайнери підказують два варіанти, які обіцяють задовольнити навіть найвибагливіших. Про них пише видання Homes & Gardens.

Перша пропозиція – це поєднання білого та бірюзового. Цей дует ідеально підходить для створення елегантного, але водночас затишного інтер'єру. Білий колір, що використовується для стін та стелі, надає приміщенню простору та світла, тоді як темно-бірюзовий акцент на сходах або на головній стіні додає вишуканості та нотку драматизму. Цей варіант особливо підходить для коридорів або вітальні, де потрібно додати цікавих акцентів, але зберегти нейтральність основних поверхонь.

Друга рекомендація – це поєднання зеленого та білого. Зелений колір давно завойовує серця дизайнерів інтер'єрів і стає популярним вибором для кухонь. Цей природний відтінок заспокоює та створює атмосферу гармонії. У поєднанні з білими стінами та стелею зелені кухонні шафи або акцентні елементи додадуть свіжість та природність. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто бажає створити затишний простір довкола себе.

Звичайно, кольори відіграють важливу роль у нашому сприйнятті навколишнього простору. Наприклад, синій колір, якщо використовувати його неправильно, може викликати почуття холоду та дистанції. Однак, у поєднанні з теплими відтінками, такими як золото чи дерево, він може додати інтер'єру затишок та комфорт.

Не можна забувати і про вплив фіолетового кольору, який може викликати почуття тривоги та напруження. Тому важливо використовувати його з обережністю та у поєднанні з більш спокійними тонами, щоб уникнути негативних емоцій.

Вибір колірної гами для інтер'єру – це індивідуальний процес, який залежить від уподобань та потреб кожної людини. Однак, дотримуючись рекомендацій дизайнерів та враховуючи психологію кольору, можна створити простір, який радуватиме і надихатиме на кожному кроці.

Раніше ми писали, які аксесуари будуть у тренді весь рік.

Також ми повідомляли, які відтінки будуть у тренді навесні.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою