Щоб орхідея продовжувала радувати своїм цвітінням, достатньо додати у воду для поливу лише один інгредієнт, який може вас здивувати. Цю тонкість розкриває стаття в Express.

Як і багато кімнатних рослин, орхідея потребує достатньої кількості світла і вологи. Щоб підтримувати її цвітіння протягом 6-10 тижнів та знову насолоджуватися красою, слід скористатися цікавим лайфхаком.

Користувач TikTok Ківа Криті пропонує використати незвичайний інгредієнт, який допоможе орхідеї розцвісти – це банан. На її думку, шкірка банана здатна зробити диво, і орхідея зацвіте прямо на ваших очах. Для цього достатньо замочити шкірку банана в теплій воді на кілька годин і використовувати розчин для поливу орхідеї.

Якщо орхідея не цвіте належним чином, є кілька рекомендацій, які варто врахувати. Знижуйте температуру в приміщенні щовечора на кілька градусів. Цей метод допоможе стимулювати зростання рослини. Якщо це не допомагає, спробуйте перемістити орхідею в іншу кімнату.

Корисні поради щодо вирощування орхідей:

  • Орхідеї часто вирощуються в прозорих пластикових горщиках або спеціальних горщиках для орхідей. Це дозволяє контролювати вологість коренів та рівень вологи у середовищі. Використовуйте спеціальний субстрат для орхідей, такий як кора деревних порід або суміш із пемзи та перліту.
  • Орхідеї люблять яскраве, але розсіяне світло. Ідеально розмістіть їх поруч із вікном на східній чи західній стороні будинку, де вони отримають достатньо світла без прямих променів сонця. Якщо орхідея стоїть у приміщенні з недостатнім освітленням, можна використовувати штучне освітлення.
  • Орхідеї потребують регулярного, але помірного поливу. Давайте їм добре осушитися між поливами, щоб уникнути гниття коріння.
  • Орхідеї потребують поживних речовин для здорового росту та цвітіння. Використовуйте спеціалізовані добрива для орхідей, застосовуючи їх щомісяця під час активного зростання.

Раніше ми писали про те, як можна повернути орхідеї гарний вигляд.

Нагадаємо, що експерт розповіла про найпоширеніші помилки при догляді за орхідеями.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою