Щоб додати кухні нові акценти, розгляньте можливість розмістити деякі рослини. Різноманітні вазони не тільки освіжать повітря, а й додадуть кухні затишок. Про це повідомляє The Spruce.

Однак через особливості умов на кухні, таких як часті перепади температури, висока вологість та пара, важливо вибирати рослини, які пристосовані до цих умов.

Існує кілька видів рослин, які чудово почуваються на кухні завдяки підвищеній вологості та теплу, характерним для цієї зони будинку. Ці рослини відрізняються невибагливістю та добре адаптуються до навколишнього середовища.

Потос

Потос - одна з найвибагливіших рослин. Воно легко пристосовується до різних умов освітлення і виростає у вигляді довгих гілок з листям, яке може красиво звисати з високих полиць кухні.

Філодендрон

Цей вид також не вимагає особливого догляду і може рости при яскравому або середньому непрямому світлі. Філодендрон також відомий своїми очищальними властивостями повітря.

Трави

У горщиках на кухні можна вирощувати трави, які не лише додадуть свіжості, але й будуть корисними для приготування страв. Петрушка, м'ята, чебрець, розмарин, базилік, орегано та кінза добре ростуть на кухні.

Сукуленти

Сукуленти чудово підходять для яскраво освітлених кухонь. Вони здатні зберігати воду у своєму листі та стеблах, що робить їх стійкими до посухи і не вимогливими у догляді.

Рослина-павук

Ці рослини легко доглядати, і їх листя створює красиві сплетіння навколо стебла. Важливо лише уникати прямого сонячного світла.

Тещина мова

Тещина мова - один з найпопулярніших видів для кухонь. Ця рослина добре росте за будь-якого рівня освітлення.

Африканська фіалка

Якщо ви віддаєте перевагу квітам, африканська фіалка чудово підійде для вашої кухні. Вона радуватиме вас цвітінням цілий рік, якщо забезпечите їй достатнє непряме освітлення та регулярний полив.

Раніше Clutch розповідав, як правильно доглядати квіти в зимовий час.

Також ми писали, як дбати про фіалки, щоб вони продовжували цвісти.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою