У житті кожної домогосподарки, мабуть, бувало таке: ти готуєш кашу чи суп, а потім раптом усвідомлюєш, що пересолила. Ну що ж, не варто впадати у відчай і викидати всю каструлю їжі! Є кілька хитрощів, які допоможуть врятувати ситуацію та не допустити харчової кризи. Про це пише "Апостроф".

Наприклад, якщо каша виявилася надто солоною, не поспішайте кидати її на смітник. Просто приготуйте ще одну порцію тієї ж крупи, але без додавання солі. Після готовності обох каструль змішайте вміст. Таким чином, сіль рівномірно розмішається, і каша стане смачною та збалансованою по солі. А якщо ви бажаєте надати страві трохи різноманітності, спробуйте додати обсмажені овочі, але без солі, щоб не погіршити ситуацію.

Із супом теж можна вчинити кількома способами. Можна злити частину пересоленого бульйону і додати замість нього бульйон несолений або звичайну воду. Це допоможе розбавити зайвий смак солі. Або ж можна долити в суп ще рідини, не зливаючи його заздалегідь. Однак у цьому випадку варто бути готовим до зміни консистенції страви.

Для тих, хто любить експериментувати є ще один нестандартний спосіб. Додайте в суп трохи рису, загорнутого в марлю, та залиште на 15-20 хвилин. Рис вбиратиме надлишок солі, роблячи суп менш солоним. Після цього можна отримати рис і навіть використовувати його окремо як гарнір або добавку до іншої страви.

Таким чином, пересолити блюдо – не вирок! Важливо зберігати спокій та застосовувати відповідні методи порятунку, щоб уникнути зайвої втрати їжі та насолодитися смачною вечерею чи обідом. Крім того, використання альтернативних способів виправлення пересолу піднімає рівень кулінарних навичок та дозволяє проявити креативність на кухні. Зрештою, кулінарія – це мистецтво, і іноді навіть із помилок можна винести уроки та відкрити для себе нові смакові грані.

Раніше ми писали про те, які 7 спецій не можна додавати до м'яса.

Також ми повідомляли, як приготувати курячу печеню з соєвим соусом та локшиною.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою