Мімічні зморшки - це складки та вигини, які виникають на шкірі в результаті вираження емоцій та міміки. Вони можуть з'являтися незалежно від віку, тому важливо знати методи, які допоможуть запобігти їх появі та зберегти молодість та свіжість шкіри. Про це пише Health Shots.

Збільште споживання води

Правильне зволоження шкіри відіграє ключову роль у збереженні її молодості та сяйва. Пити більше води допомагає підтримувати еластичність шкіри, зберігаючи її зволоженою зсередини.

Використовуйте зволожувальний крем щодня

Дерматолог доктор Ринки Капур рекомендує: "Щоб шкіра залишалася добре зволоженою та поживною, необхідно регулярно використовувати зволожувальний крем. Ви можете вибрати зволожувальний крем на основі гелю з гіалуроновою кислотою, щоб зменшити видимість зморшок".

Скористайтеся ретиноїдами

Ретиноїди є ефективним компонентом шкіри, який зменшує прояв мімічних зморшків і складок. Вони сприяють стимуляції виробництва колагену та оновленню клітин, що робить шкіру більш гладкою та молодою. Перед використанням слід проконсультуватись з дерматологом.

Захистіть шкіру від сонця

Ультрафіолетові промені можуть прискорити процес старіння та сприяти утворенню мімічних зморшків. Наносите сонцезахисний крем із високим SPF щодня, навіть у похмуру погоду. Також рекомендується використовувати капелюхи та сонцезахисні окуляри для додаткового захисту.

Виконуйте вправи для обличчя

Вправи для обличчя можуть допомогти зміцнити м'язи під шкірою, що зменшує видимість мімічних зморшків. "Включіть у свою щоденну рутину вправи, такі як підіймання чола, підтягування очей і щік, щоб вплинути на конкретні області, схильні до утворення зморшок", - радить доктор Капур.

Раніше ми писали про те, як перетворити вії за допомогою простої палички.

Також ми повідомляли, що косметологи назвали найчастіші помилки у ранковому макіяжі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою