Аксесуари відіграють у нашому стилі, доповнюючи образ. На відміну від одягу вони рідко змінюються з кожним сезоном, але є такі елементи, які вже вийшли з моди. Про це пише "24 канал".

Застарілі прикраси та аксесуари можуть швидко зіпсувати ваш вигляд, пише Fashion 24. Навіть якщо ваше вбрання виглядає добре, невідповідні аксесуари можуть зруйнувати весь образ і надати йому недорогого вигляду.

У таких випадках краще вибирати базові аксесуари, які завжди актуальні та ніколи не вийдуть з моди.

Масивні обручі із замші чи атласу були популярні багато років тому. Наразі їх уже майже ніхто не носить, тому варто уникати таких обручів, особливо яскравих кольорів.

Тонкі хвилясті обручі були модні понад 10 років тому, але вже давно вийшли з тренду. Якщо ви бачите їх у продажу, краще не купувати, тому що вони можуть зіпсувати ваш образ.

Носити кілька масивних золотих чи срібних ланцюжків на шиї іноді виглядає не дуже привабливо і може виглядати застарілим. Тому краще зупинитися на одному ланцюжку з кулоном.

Замість обручів можна спробувати пов'язку, яка досі залишається актуальною. А замість кількох ланцюжків варто вибрати один, який красиво доповнить ваш образ.

Також ми повідомляли, які 5 речей обов'язково має бути у гардеробі жінок.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою