Полуницю можна посадити поруч із різними культурами, але є такі, які можуть негативно позначитися на зростанні цієї ягоди. Про це йдеться у статті "Моє домашнє натхнення".

Змішані посадки на городі та саду вибирають через дві основні причини. По-перше, це економія місця, особливо в обмеженому просторі. По-друге, рослини можуть взаємодіяти одна з одною позитивно, наприклад, відлякуючи шкідників або покращуючи ґрунт.

Поруч із якими культурами не варто садити полуницю?

Багато хто думає, що полуницю можна посадити поряд з будь-якими культурами, але це не так. Неправильний вибір сусідів може призвести не лише до зменшення врожаю, а й до втрати всієї посадки.

Ніколи не садіть полуницю поруч із помідорами та картоплею, оскільки вони використовують ті ж поживні речовини з ґрунту, що і полуниця, і можуть бути джерелами хвороб, небезпечних для ягоди.

Дотримуючись правил сівозміни, полуницю слід висаджувати на ділянках, де росли помідори або картопля не менше трьох років тому. Це дозволить відновити баланс поживних речовин у ґрунті та уникнути поширення хвороб.

Також не рекомендується садити полуницю поряд із рослинами сімейства гвоздики, соняшниками та топінамбуром, тому що вони можуть затінювати ягоди та конкурувати за поживні речовини.

Малина, яку часто садять разом із полуницею, може висушувати ґрунт та перешкоджати доступу води до ягід. З іншого боку, капуста вимагає рясного поливу, що може негативно позначитися на полуничній грядці.

Загалом полуниця досить невибаглива у виборі сусідів. За дотримання цих простих правил можна успішно поєднувати її з іншими рослинами на городі або в саду.

Раніше ми давали 6 порад, які допоможуть швидко схуднути.

Також ми називали топ-5 продуктів, які здатні зняти хронічне запалення.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою