Відмінний спосіб провести час із друзями на свіжому повітрі – це пікніки та посиденьки на природі. Однак іноді це може призвести до неприємних слідів трави на вашому одязі. Але не турбуйтеся через це, тому що є нескладні способи позбутися цих плям. Про це пишуть "Вікна".

Хоча зелені плями можуть здатися серйозною проблемою для вашого одягу, це не означає, що потрібно відразу кидати її. Існує кілька перевірених методів, які допоможуть видалити сліди трави з різних типів одягу, чи то білий, кольоровий або навіть джинсовий.

Як позбутися плям трави на білому одязі

Відбілювач не завжди є найкращим вибором для видалення плям з білої тканини. Використання відбілювача може призвести до жовтої плями на одязі через його агресивний склад або навіть пошкодити структуру тканини.

Більш безпечна альтернатива – перекис водню 3%. Додайте кілька крапель нашатирного спирту до перекису та змочіть ватяний диск у цій суміші. Обережно обробіть пляму цим розчином, починаючи з країв та рухаючись до центру.

Залиште одяг на 15–20 хвилин, потім змийте водою. Зверніть увагу, що цей метод підходить тільки для білого одягу і може зіпсувати одяг інших кольорів.

Видалення плям трави з кольорового одягу

Для видалення плям трави з кольорового одягу почніть прання якнайшвидше, поки пігмент ще не встиг глибоко вбратися в тканину. Один із доступних способів – використання звичайної харчової солі. Розчиніть дві столові ложки солі у склянці води, потім промийте пляму цим розчином, використовуючи ватяний диск.

Дайте розчину діяти, періодично зволожуючи тканину протягом 2–3 годин, щоб запобігти висиханню. Якщо пляма стара, можливо, знадобиться кілька процедур.

Видалення плям трави з джинсів

Для видалення плям трави з джинсів використовуйте оцет та соду. Трохи намочіть пляму водою, потім посипте її харчовою содою. Полийте оцтом зверху та дайте реакції відбутися протягом кількох хвилин. Потім промийте джинси холодною водою.

Очищення кросівок від слідів трави

Кросівки можна легко очистити за допомогою зубної пасти.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою