В наш час досить рідко зустріти людину, яка повністю відпочиває і не відчуває стресу. В результаті такі проблеми, як темні кола та мішки під очима, стали поширеними явищами, пише Тhe sun.

Хоча темні кола можна досить легко приховати за допомогою макіяжу, впоратися з мішками під очима набагато складніше. Однак відомий візажист Уейн Госс поділився секретом, як можна впоратися із цією проблемою за допомогою макіяжу.

Причин появи мішків під очима може бути безліч, включаючи нестачу сну, стрес, генетику, неправильне харчування тощо. Саме тому позбутися їх так непросто.

Мішки під очима не тільки надають обличчю втомленого вигляду, але й можуть надавати йому додаткового віку. Однак не варто впадати у відчай, адже існує лайфхак, який допоможе швидко та ефективно впоратися з цією проблемою.

Порада Вейна Госса звільнення від мішків під очима за допомогою консилера полягає у використанні продукту, який на один тон світліший за вашу шкіру. Наносити коректор слід лише на тінь, що створюється мішком під очима. Таким чином, ви створите ілюзію відсутності мішків.

Важливо не наносити консилер прямо на мішки під очима або області зі зморшками, через те, що це тільки посилить їх видимість. Єдине місце, куди можна нанести консилер, – внутрішній куточок ока.

Уейн Госс також рекомендує використовувати консилер із кремовою текстурою, а не рідкою.

Раніше ми писали про те, як перетворити вії за допомогою простої палички.

Також ми повідомляли, що косметологи назвали найчастіші помилки у ранковому макіяжі.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою