Скинути зайву вагу – це процес, який вимагає дисципліни та послідовності, але він не повинен бути надто складним. Для досягнення здорового та стійкого зниження ваги, уникаючи ефекту плато, важливо встановити правильний ранковий ритуал. Про це пише Fit For Fun.

Отримайте достатньо сну

Повноцінний сон відіграє важливу роль у досягненні та підтримці оптимальної ваги. Нестача сну може призвести до збільшення апетиту та переїдання. Крім того, нестача сну знижує працездатність. Якщо вам потрібно вставати рано, важливо лягати спати вчасно, щоб отримати достатньо сну.

Встаньте з ліжка

Хоча вранці залишатися в ліжку може бути приємно, натискати кнопку знову і знову не найкраща ідея. Це може заплутати ваш мозок і призвести до млявості протягом дня. Постарайтеся підвестися з ліжка відразу після будильника.

Отримайте денне світло

Свіже повітря та сонячне світло можуть покращити настрій та забезпечити вас вітаміном D. Нестача сонячного світла може призвести до набору ваги. Тому відкрийте вікна і впустіть світло в будинок відразу після пробудження.

Збалансований сніданок

Вранці краще вживати білкову їжу, оскільки вона більш насичує і довше зберігає відчуття ситості. Це допоможе уникнути переїдання протягом дня.

Здорові перекушування

Якщо у вас немає часу готувати їжу, підготуйте заздалегідь здорові перекушування, такі як фрукти, горіхи або овочі.

Збільште активність

Навіть проста активність, така як швидка прогулянка або поїздка на велосипеді, може допомогти спалювати калорії та прискорювати обмін речовин.

Нагадаємо, що дієтолог розповіла, чим можна замінити майонез.

Також з картоплі можна приготувати коржики, від яких усі будуть у захваті.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою