Цибуля ріпчаста зазвичай вирощують протягом 2 років. Спочатку навесні насіння сіє, і за перший рік росте розсада. Потім наступного року, восени, виростають великі цибулини. Про це повідомляється на сайті "Професійне насіння".

Однак якщо насіння посіяти раніше, то цибулини можуть сформуватися за один рік. Важливо знати правильні способи сівби.

Сіяти цибулеве насіння навесні

Насіння цибулі, яке збирається посіяти навесні, повинне бути свіжим - не старше 2 років. Найкраще використовувати нещодавно придбане насіння. Спочатку їх замочують у воді на 24 години, регулярно змінюючи воду кожні 3-4 години.

Цибулю сіють, коли проходять заморозки. До цього моменту краще утриматися від сівби, щоб уникнути невдалого результату. Хоча цибуля і витривала до холоду, краще почекати, поки нічні температури не піднімуться на 2-3 градуси вище нуля. У таких умовах насіння цибулі починає проростати.

Якщо насіння посіяти раніше, коли можливі заморозки, посіви можна вкрити плівкою, яку знімають після перших сходів. Один із поширених методів сівби - посів 3-4-рядковими стрічками на відстані близько 15 сантиметрів між ними. Насіння укладається на глибину 1 сантиметр на відстані 1-1,5 сантиметра один від одного.

Посів цибулі можна провести не лише на початку весни, а й поетапно. Другий посів здійснюють, коли ґрунт прогріється до 10-12 градусів, в цей момент перша посадка вже дасть витівки. Це дозволить отримати цибулини середнього розміру.

Третій посів можна виконати у травні, коли ґрунт прогріється до 15 градусів і більше. Така сівба забезпечить розсаду для наступного року. Розпушувати ґрунт можна до появи перших сходів.

Після появи цього листа слід проредити рослини, а потім повторити цю процедуру, коли з'являться 2-3 листки. На цій стадії можна внести перше органічне підживлення, наприклад, розведений гній у співвідношенні 1:15. Подальші підживлення можуть бути проведені з використанням розчину сульфату калію та суперфосфату. Це допоможе прискорити дозрівання цибулин.

Раніше ми давали 6 порад, які допоможуть швидко схуднути.

Також ми називали топ-5 продуктів, які здатні зняти хронічне запалення.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою