Попри те, що пилосос є невіднятним предметом у побуті, його застосування не завжди є доречним. Існує кілька речей, які не слід пилососити. Про це повідомляє "Главред".

Пилососи не здатні ефективно видаляти всі види забруднень, і деякі з них можуть завдати шкоди пристрою. Щоб уникнути пошкоджень, важливо знати, де краще не використовувати пилосос.

Попіл, тирса та пісок

Дрібні частинки можуть засмітити фільтри пилососа, що призведе до погіршення його працездатності. Для видалення таких забруднень краще скористатися віником та совком.

Для підвищення ефективності збирання можна попередньо замочити віник у воді.

Бруд і ґрунт

Пилосос може не повністю видалити бруд, а лише розмазати його поверхнею, що може призвести до появи плям на килимі. З іншого боку, земля може забити фільтри пилососа.

Розбите скло

Використання пилососу для збирання осколків скла може пошкодити його. Дрібні шматочки скла можуть застрягти в шлангу і потрапити у двигун пилососа, що призведе до його ламання.

Вологі плями та залишки води

Пилосос може бути пошкоджений навіть звичайною водою . Вода може заблокувати трубки та фільтри, а також сприяти розвитку плісняви ​​всередині пристрою. Крім того, змішування води та електрики може бути небезпечним.

Сліди клею та інших речовин

Такі речовини можуть засмічити фільтри або пошкодити двигун пилососу. Для видалення слідів клею краще використати вологу тканину з милом або дистильований оцет.

Раніше ми писали, які існують лайфхаки для видалення бруду та плям із білих кросівок.

Також ми повідомляли популярні звички, через які у вашій оселі виникає неприємний запах.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою