З настанням 40 років організм починає втрачати м'язову масу та набирати жир, що часто супроводжується набряклістю в ділянці живота. Цей процес пришвидшується у періоди гормональних змін, особливо у перименопаузу. Про це пише Vogue Italia.

Однак здорове харчування та фізична активність можуть допомогти впоратися із цими проблемами. Колишня балерина та інструктор з barre Наталі Еррандонеа поділилася деякими ефективними вправами.

Підйом коліна до грудей

Встаньте прямо, руки на стегнах, ноги витягнуті. Підніміть одну ногу, наближаючи коліно до грудей, зберігаючи іншу ногу нерухомою. Під час виконання вправи тримайте живіт утягнутим.

Повторіть 50 разів для кожної ноги.

Бічні нахили

Розведіть ноги, пальці ніг направлені у різні боки, руки витягнуті убік під прямим кутом до тіла. Нахиліться убік, піднімаючи руку на протилежному боці тіла паралельно йому. Поверніться у вихідне положення та повторіть вправу на інший бік.

Зробіть по 15 повторень кожної сторони.

Скручування тулуба

Сядьте, зігнувши ноги та нахиливши тулуб на 45 градусів до підлоги. Складіть руки перед грудьми та поверніть тулуб убік, намагаючись зберегти таз нерухомим.

Повторіть 30 разів кожної сторони.

Альпініст

Прийміть положення високої планки, руки на рівні плечей. Піднімайте по черзі коліно до грудей та повертайте ногу у вихідне положення.

Повторіть 20 разів для кожної ноги.

Низька планка з обертанням стегон

Прийміть положення низької планки, спираючись на передпліччя. Повертайте стегна убік, утримуючи плечі рівно і напружений прес.

Повторіть 20 разів кожної сторони.

Раніше ми писали про 7 звичок, які роблять пари щасливими.

Також ми повідомляли, як підтримувати стосунки з чоловіком на відстані.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою