Кисневий порошок - це універсальний побутовий засіб, який допомагає ефективно справлятися з різними завданнями для догляду за одягом та будинком. Головне – правильно його використовувати. Про це пише "Главред".

Кисневий порошок став неймовірно популярним останніми роками, і на це є причини. Він може впоратися з безліччю домашніх проблем, включаючи прання одягу та очищення різних поверхонь.

Як використовувати кисневий порошок

Кисневий відбілювач, також відомий як полікарбонат натрію, складається з кристалів натуральної соди та перекису водню. На вигляд це порошок, який перед використанням потрібно розчинити у воді.

При контакті з водою відбувається хімічна реакція, у результаті якої виділяється кисень. Ця властивість робить його ефективним у боротьбі з різними забрудненнями. Крім того, засіб вважається екологічно безпечним.

Для чого використовувати кисневий порошок

Кисневий порошок особливо ефективний проти органічних плям, таких як їжа, напої, трава, бруд і піт. Щоб очистити одяг, розчиніть одну-дві столові ложки порошку в 5 літрах води, помістіть одяг і залиште на годину. За стійких плям можна залишити на ніч або подвоїти кількість порошку.

Що не можна прати кисневим порошком

Кисневий порошок не підходить для делікатних тканин, таких як шовк та шерсть. Щоб уникнути псування одягу, використовуйте спеціальний засіб для прання цих матеріалів.

Що можна мити порошком

Кисневий порошок підходить не тільки для прання одягу, але і для чищення різних поверхонь, наприклад, пластику та дерева. Його можна використовувати для дезінфекції відер для сміття і туалетних лотків домашніх тварин.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою