Як швидко позбутися зайвих кілограмів, щоб Новий рік зустрічати з вишуканою стрункістю? Як досягти приголомшливих результатів у зниженні ваги за менше, ніж за місяць, розповідає ТСН.

Ефективні поради щодо скидання 10 кг: перевірені лайфхаки

Якщо розпочати корекцію своєї фігури вже сьогодні, то до Нового року можна успішно позбутися зайвих кілограмів. При цьому важливо пам'ятати, що екстремальні дієти можуть зашкодити організм, тому пропонуємо безпечні та ефективні методи схуднення.

Основні кроки для швидкого схуднення:

  1. Знайдіть мотивацію. Натхнення може бути різним для кожної дами: перезавантаження до нового року, мрії про чудову сукню з останньої колекції або бажання бути стрункою та привабливою. Важливо вибрати мотив, який вас надихатиме і підтримуватиме в процесі досягнення бажаного результату. Нагадуйте про мету, встановлюючи на заставку телефону зображення стрункої фігури або сукні вашої мрії.

  2. Розробте графік живлення. Збалансоване харчування, що включає всі необхідні продукти для організму, є основою швидкого та здорового зниження ваги. Виключіть з раціону шкідливі продукти, такі як газування, копченість, солоне, солодке, жирне та смажене, кава з молоком, снеки та надлишкові алкогольні напої. Інші продукти вживайте в помірних кількостях, дотримуючись пропорцій: 40% вуглеводів, 25% жирів, 35% білків.

  3. Встановіть реальні цілі. Уникайте прагнення до екстремальних результатів у короткий термін, оскільки це може бути шкідливим для здоров'я. Поступовість - запорука успішного та довгострокового схуднення. Якщо випадково випустите з уваги свої поживні цілі, не впадайте у самозвинувачення. Дозволяйте собі іноді насолоджуватися маленькими задоволеннями, щоб зробити процес зниження ваги приємнішим і легшим.

  4. Використовуйте спорт для схуднення на 5 кг. Для максимального та швидкого ефекту внесіть фізичну активність у програму схуднення. Вибирайте тренування, що поєднують силові та кардіонавантаження, та переконайтеся, що ваша програма залучає всі групи м'язів.

  • Прес: планка, човник, підйом тулуба, скручування.
  • Сідниці та стегна: випади, присідання, підйом тазу.
  • Руки: віджимання, підйоми рук нагору з розгинанням ліктів.

Якщо ви маєте протипоказання до фізичних навантажень, можна замінити тренування легкою гімнастикою, плаванням або активними прогулянками на свіжому повітрі. Регулярні короткі прогулянки можуть зміцнити серцево-судинну систему, легені та м'язи, позитивно впливаючи на фігуру.

Раніше Clutch писав, як швидко перед Новим Роком скинути вагу без дієт та мук.

Також ми писали секрет швидкої дієти, що дозволяє згинати 5 кілограмів на тиждень.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою