19-річна Олександра, дочка президента України Володимира Зеленського, вперше поринула у світ кохання, розпочавши стосунки з хлопцем. Про це розповіла перша леді Олена Зеленська в інтерв'ю журналістам The Economist.

Сама дівчина поділилася цією радісною новиною, наголошуючи, що це її перше кохання. Президент та перша леді визнали, що переживають за свою дочку, усвідомлюючи, що вона виросла. Попри стрес для батьків, сім'я повністю підтримує вибір Олександра.

"Вона зустріла свого хлопця. Перше кохання, а тепер ми з її батьком шоковані тим, що робити з розумінням, що твоя маленька дівчинка більше не маленька дівчинка. Тож життя продовжується", - розповіла Зеленська.

Олена Зеленська в інтерв'ю висловила здивування та радість, стежачи за щасливою та закоханою дочкою. У той час, як для батьків це викликає певні емоції, вони повністю підтримують дочку в її особистих рішеннях.

Відомо, що Олександра 19 років, і вона закінчила Новопечерську школу. Нині вона навчається на юридичному факультеті, в якому вузі - президентська сім'я не розкриває.

Нагадаємо, український бренд оприлюднив ТОП-10 найелегантніших образів Олени Зеленської - костюми, сукні та прикраси із змістом.

Також перша леді приголомшила планами: Олена Зеленська розповіла, яким бачить майбутнє своєї сім'ї після війни.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою