Картопля вважається основним овочем у раціоні українців, відмінно поєднуючись з м'ясом, рибою та іншими овочами. Однак існують способи приготування, які можуть бути дуже несприятливими, зазначає FoodOboz.

Корисні властивості картоплі

Картопля багата на корисні мікроелементи і мінерали, містить багато білка, клітковини, а також вітамінів В і С. Однак усі ці сприятливі характеристики зникають, якщо ви готували овоч за наступним способом.

Неправильні методи приготування картоплі

Найшкідливіший метод приготування картоплі – це смаження. Овоч стає надмірно калорійним, і масло, що використовується при жарінні, стає токсичним, виділяючи шкідливі концерогени. Такий спосіб приготування погано позначається на організмі та сприяє розвитку серйозних захворювань.

Картопляне пюре також вважається дуже небезпечним. Під час машинного подрібнення картоплі руйнуються харчові волокна, вивільняється велика кількість крохмалю, роблячи овоч надто цукристим. Це може бути шкідливим для людей із цукровим діабетом та іншими небезпечними захворюваннями.

Як готувати картоплю

Найкращим способом приготування картоплі вважається варіння "у мундирі", який зберігає корисні властивості овочів. Для варіння з чудовим смаком можна використовувати два секрети.

Коли варите картоплю, додайте в каструлю стебла кропу та кілька зубчиків часнику. Після варіння одразу виймайте картоплю з води, щоб остудити. Так бульби легко почистять.

Зазначимо, для того, щоб приготовлена ​​картопля була надзвичайно смачною, потрібно додати всього один інгредієнт.

Також із картоплі можна приготувати коржики, від яких усі будуть у захваті.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою