Дослідник довголіття, вчений National Geographic, а також журналіст і продюсер, Ден Бюттнер, надав унікальний погляд на те, що є найздоровішим сніданком у світі. Свій висновок він ґрунтував на своєму двадцятирічному досвіді вивчення харчових звичок столітніх людей. Про це пише NDTV.

Згідно з його спостереженнями, у маленькому куточку Нікойї, Коста-Ріка, він, можливо, виявив золоту середину здорового харчування. Місцеві жителі встають із першими променями сонця, прокидаючись о 04:00, щоб розпочати свій день. Вони підпалюють дрова в глиняних печах і готують тісто з кукурудзи, змішуючи його з деревною золою і випікаючи коржики на гарячих глиняних тарілках. У цей час вони також готують чорну квасолю, повільно варячи її з цибулею, червоним перцем та місцевими травами, а потім додають рис.

Незвичайний сніданок, описаний Бюттнер, має низку чудових особливостей. Кукурудзяні коржики, приготовані таким чином, є відмінним джерелом цільнозернових складних вуглеводів з низьким глікемічним індексом. Деревна зола, додана до тесту, відіграє важливу роль, руйнуючи клітинні стінки кукурудзи, що робить ніацин (вітамін B) доступнішим і звільняє амінокислоти для кращого засвоєння організмом.

Чорна квасоля, що використовується в блюді, містить антоціани, антиоксиданти, такі ж, як у чорниці, які благотворно впливають на організм. Вони сприяють очищенню товстої кишки, зниженню кров'яного тиску та регулюванню рівня інсуліну. До того ж, квасоля багата фолатами, включаючи калій та вітаміни групи B. Комбінація квасолі та рису створює повноцінний білок, надаючи організму всі необхідні амінокислоти.

Таким чином, сніданок, представлений місцевими жителями Нікойї, не лише насичує, а й збагачує організм необхідними поживними речовинами, створюючи унікальне поєднання смаку та користі для здоров'я.

Також ми писали про фрукти, які зроблять вас стрункими.

Ще Clutch називав популярний фрукт, який містить безліч вітамінів.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою