Худнути взимку досить складно, адже ми менше рухаємось і традиційно їмо більш калорійну їжу. Ну, а змусити себе вийти вранці на пробіг практично неможливо. Видання eat this not that пише, що підтягнути фігуру можна і без цього. Експерти назвали кілька простих правил, які навіть лінивим допоможуть скинути кілька зайвих кілограмів до свят.

Пити багато теплих напоїв. Насолоджуйтесь трав'яним чаєм або теплою водою з лимоном, щоб створити затишне відчуття і, при цьому, підтримувати організм.

Споживати супи. Домашній суп здатний позитивно вплинути на ваш розум, тіло і навіть на процес схуднення. Розгляньте включення супів до вашого раціону.

Більше білка на сніданок. Сніданок, багатий на білки, є ключем до успішного схуднення та загального здоров'я. Уникайте зайвих зусиль, додаючи продукти, такі як грецький йогурт, яйця, та пісну ковбасу, у свій сніданок.

Вибирайте сезонні продукти, багаті на клітковину. Оновіть свій список покупок сезонними продуктами, такими як брюссельська капуста, батати та цитрусові, для приготування смачних та картатих страв.

Займайтеся зимовими видами спорту. Катання на тюбінгах, прогулянки по снігу та катання на ковзанах - все це чудові форми фізичної активності в холодну пору року.

Контролюйте порції. Використовуйте менші тарілки, щоб ментально контролювати порції та покращити сприйняття кількості споживаної їжі.

Вправи на дивані. Використовуйте вправи, такі як нахили, присідання та віджимання на дивані, щоб залишатися у формі, не залишаючи будинок.

Приймайте вітамін D. У холодні місяці, коли доступ до сонячного світла обмежений, розгляньте прийом вітаміну D у вигляді добавки для підтримки здоров'я.

Ці ліниві, але ефективні підходи можуть допомогти досягти бажаних результатів у схудненні без зайвих зусиль.

Також ми писали про фрукти, які зроблять вас стрункими.

Ще Clutch називав популярний фрукт, який містить безліч вітамінів.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою