Більшість пасажирів при виборі місця в літаку вважають за краще розташовуватися біля проходу, цінуючи легкий доступ до туалету і додатковий простір для ніг. Тим не менш, у зимовий період цей вибір може бути не найсприятливішим, зазначає Ясмін Пекель, експерт з подорожей із Blue Cruise. Про це пише Express.

За словами Пекель, узимку ризик зараження вірусами на місцях біля проходу суттєво зростає. Дослідження вказують на те, що пасажири, які вибрали ці місця, більш схильні до мікробів, оскільки вони перебувають у постійному контакті з великою кількістю людей під час польоту. Для тих, хто турбується про своє здоров'я, розумнішим вибором може бути місце біля вікна.

Однак Ясмін Пекель також заспокоює пасажирів, зазначаючи, що, незважаючи на підвищений ризик, літак залишається безпечним простором. Вона наголошує, що повітря всередині літака зазвичай проходить через фільтри лікарняного класу, призначені для затримання та видалення бактерій. Це гарантує, що мікроби рідко передаються на значну відстань, що перевищує один метр.

Щоб забезпечити додатковий захист від вірусів під час польоту, обов'язково покладіть у сумочку антисептик та антибактеріальні серветки. Якщо у вас є антисептичні серветки, ви можете протирати поверхні навколо свого місця, такі як підлокітники, стіл, екран на задньому сидінні. Протирайте руки після кожного контакту з поверхнями загального користування, особливо після відвідин туалету, навіть якщо ви помили перед цим руки з милом. Не зайвим також буде протерти коробочки з їжею перед відкриттям. І обов'язково продезінфікуйте руки антисептиком перед тим, як почати їсти.

Намагайтеся не торкатися обличчя руками, особливо очей, носа та рота. Це дозволить запобігти потраплянню вірусів до організму.

Слідкуйте за тим, щоб під час польоту цих правил дотримувалися не лише ви, а й ваші близькі, особливо діти.

Ще ми писали, що у трьох областях України можуть запровадити карантин: будьте обережні та подбайте про дітей.

Раніше Clutch також називав список продуктів, які потрібно їсти на ніч, щоб худнути уві сні.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою