Вже майже два роки, як українці змушені боротися з агресією росії, і багато громадян країни активно вступили на захист своєї батьківщини. Помітними учасниками цього руху стали представники шоубізнесу. Про це пише "Про.війну".

Тарас Тополя, лідер гурту "Антитіла", приєднався до територіальної оборони Збройних Сил України (ЗСУ). Його підрозділ виконував бойові завдання у різних регіонах країни, включаючи Київщину та Ірпінь, а потім перекинувся до Харківської області.

Сашко Положинський, колишній фронтмен групи "Тартак", почав служити в резервному підрозділі територіальної оборони, але через погіршення здоров'я повернувся до громадянського життя. Однак у листопаді 2023 року він повернувся до служби, приєднавшись до нового підрозділу ЗСУ, де продовжує захищати Україну.

Лідер групи ТНМК, відомий як Фагот, також взяв участь у захисті України. Він вступив у Територіальну оборону на початку війни й потім перейшов до лав ЗСУ, освоївши навички роботи зі зброєю, таким як АК-74, РПГ та NLAW.

Олег Сенцов, режисер та колишній політв'язень, вирушив на фронт, захищаючи Луганську область. Під час військових дій він підвищився до звання "молодшого лейтенанта", але також отримав поранення у жовтні 2023 року.

Фронтмен групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк приєднався до української оборони від початку вторгнення. Він служив у різних регіонах країни, включаючи Київську область та південні території, та пережив мінометний обстріл у березні, отримавши пошкодження обличчя.

Крім того, у лавах ЗСУ також перебувають хореограф Дмитро Дікусар, актор Андрій Федінчик, телеведучий та актор Геннадій Попенко, а також співак Макс Барських. Вони всі зробили свій внесок у захист країни від російських загарбників.

Раніше Андрій Хливнюк розповів, коли в Україні закінчиться війна.

Також Clutch повідомляв, що голова ГУР Кирило Буданов розповів, коли може закінчитися війна.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою