Для того, щоб відчувати підвищення енергії та свіжості та виглядати молодше, важливо стежити за своїм раціоном та додавати до нього певні корисні продукти. Про це йдеться у статті Eat this, no that.

Старіння є природним процесом, який не варто боятися, попри те, що багато хто може почути протилежне в рекламі. Звичайно, з віком усі хочуть знаходити способи залишатися молодими та повними енергії, щоб мати можливість насолоджуватися життям на повну котушку. Лікар Янг надала інформацію про те, яка їжа може допомогти в цьому непростому питанні.

Жирна риба

Винятково важливо додати жирну рибу до свого раціону, коли ви старше, і це не тільки через вміст корисних жирів, таких як омега-3, які можуть допомогти підтримувати здоров'я серця та мозку, а також можуть знизити ризик виникнення різних захворювань, пов'язаних з віком.

Крім того, продукти, що містять жирні кислоти омега-3, можуть бути корисні для поліпшення стану шкіри, надаючи їй зволоження та пружність, а також роблячи тон шкіри свіжішим і блискучим.

Горіхи та насіння

Ягоди мають антиоксиданти, а риба містить жири. Але в горіхах ці дві корисні компоненти поєднані, що робить їх чудовим варіантом для закуски. Антиоксиданти, що містяться в горіхах та насінні, можуть боротися з вільними радикалами, а також запобігати старінню шкіри та зменшувати ризик хронічних захворювань.

Крім цього, деякі горіхи, такі як мигдаль, є чудовим джерелом вітаміну Е, який допомагає підтримувати пружність та зволоження шкіри.

Листова зелень

Якщо включити до раціону шпинат, листову капусту та іншу зелень, можна значно збагатити своє харчування великою кількістю корисних речовин. Зокрема, в зелені містяться вітаміни A, C та K, а також залізо та кальцій.

Ці мінерали можуть бути корисні для здорового старіння – вони підтримують здоров'я шкіри та сприяють виробленню колагену. Також листова зелень може допомогти захистити шкіру від збитків, спричинених ультрафіолетовим випромінюванням.

Авокадо

Відомо, що авокадо є суперфудом, оскільки містить значну кількість вітаміну Е, що сприятливо впливає на здоров'я шкіри. Крім того, цей продукт багатий на корисні жири, що сприяють зволоженню та живленню шкіри.

Помідори

Помідори мають великі корисні властивості. Вони містяться потужні рослинні сполуки, включаючи лікопен, що відповідає за яскравий червоний колір помідорів. Ця сполука має антиоксидантні властивості та допомагає захистити шкіру від шкідливого впливу сонячних променів, а також уповільнює процес старіння.

Темний шоколад

Темний шоколад, ймовірно, є найцікавішим продуктом у цьому списку. Він багатий на флавоноїди, які сприятливо впливають на здоров'я. Темний шоколад сприяє покращенню кровообігу та захищає шкіру від ультрафіолетових променів.

Крім того, він може бути корисним для підтримки здоров'я артерій, зниження ризику серцево-судинних захворювань та поліпшення артеріального тиску.

До цього ми називали продукти, які вас омолодять і допоможуть виглядати ще краще.

Також ми писали про фрукти, які зроблять вас стрункими.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою