Вважається, що молитва матері має особливий вплив. Часто завдяки материнській молитві діти уникають серйозних небезпек чи страшних хвороб. Важливо молитися не лише за маленьких дітей, а й за тих, хто вже є дорослим. Ось кілька сильних молитов за дітей, час на прочитання яких варто знайти хоча б кілька хвилин на день.

Молитва до Христа за дітей

"Господи Ісусе Христе, нехай Твоя милість буде з моїми дітьми (імена). Покрий їх під своїм крилом, захисти від всякого зла, відведи від них усіх ворогів. Відкрий їм очі та серця, подаруй їм мудрість і смирення. Господи, всі ми твої! твори, помилуй дітей моїх (імена) і приведи їх до покаяння. Врятуй і помилуй їх, просвіти їх розум світлом Твого Євангелія, настав їх на шлях Твоїх заповідей, навчи їх виконувати Твою волю, бо Ти - наш Бог."

Молитва про виховання дітей

"Боже і Отче всього, навчи мене виховувати дітей, дарованих мені Твоєю благодаттю, згідно з Твоєю волею, і підтримай мене своєю благодаттю у виконанні цього головного мого обов'язку. Нехай не засудить мене Твій суд за мою недбалість у вихованні дітей, але нехай покриє мене і їхнє вічне милосердя Твоє, і ми разом прославимо Твоє милосердя, Отця, Сина і Святого Духа, у всі віки віків.

Молитва до Ангела-охоронця за дітей

"Святий Ангел-охоронець моїх дітей (імена), покрий їх своїм крилом від стріл демона, від злих очей і збережи їхні серця в чистоті ангельської. Амінь."

Кому молитися за дітей

Благословенній Діві Марії, Ісусу Христу, Богу, Святій Трійці, Ангелам-охоронцям та святим мученикам моляться за дітей. Батьки моляться перед святими покровителями, такими як Митрофан Воронезький, Іоанн Кронштадтський, Сергій Радонезький та інші, щоб діти добре навчалися та залишалися здоровими. Якщо в сім'ї виникають часті сварки або дитина часто хворіє, варто молитися Миколі Чудотворцю. Микола Чудотворець захистить дітей від псування, злих поглядів та ворогів.

Раніше Clutch також зібрав поради досвідчених господинь, як мити холодильник усередині, щоб не було запаху

Писали ми і про суміш, яка вимила всі сковороди вдома до блиску .

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою