У додатку "Дія" стартувала бета-версія освітніх документів, що дозволить українцям зберігати свої академічні здобутки безпосередньо у своєму смартфоні. Віцепрем'єр та голова Мінцифри України Михайло Федоров оголосив про запуск цієї можливості. Він зазначив, що перші документи вже доступні у додатку, окрім сертифіката Кенгуру.

Ідея оцифрування освітніх документів отримала широку підтримку, оскільки це полегшить процес підтвердження кваліфікації під час працевлаштування чи вступу до навчальних закладів. Тепер громадянам не потрібно буде зберігати паперові копії дипломів та свідоцтв, достатньо мати їх в електронному форматі на своєму пристрої. Це зробить процес поводження з документами зручнішим та безпечнішим, особливо для тих, хто часто подорожує або працює за кордоном.

Михайло Федоров закликав громадян взяти участь у тестуванні нової функції, щоб покращити її якість та надійність. Бета-тестування доступне громадянам України віком від 14 років, які мають ідентифікаційний код.

Ця ініціатива ставить Україну до низки сучасних держав, які активно впроваджують цифрові технології в освіту та адміністративні процеси. Ініціатива щодо оцифрування освітніх документів має величезне значення для українців та суспільства загалом. По-перше, вона суттєво спрощує процедуру надання та підтвердження освітніх досягнень. Замість того, щоб шукати та зберігати паперові версії дипломів та свідоцтв, люди можуть легко отримати доступ до своїх академічних документів через мобільний додаток. Це заощаджує час та зусилля, особливо в ситуаціях, коли потрібно надати підтвердження про освіту в найкоротші терміни, наприклад, при влаштуванні на роботу або вступі до навчального закладу.

Крім того, електронне зберігання освітніх документів підвищує їхню безпеку та надійність. Паперові копії можуть бути втрачені або підроблені, що створює проблеми підтвердження автентичності документів. У випадку з цифровими версіями інформація захищена сучасними технологіями шифрування та аутентифікації, що забезпечує великий захист від підробок та шахрайства.

Раніше ми писали, як оформити субсидію на комуналку за 10 хвилин.

Також ми повідомляли, яку пенсію отримуватимуть українці із середньою зарплатою.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою