Під час збирання кухонної витяжки ми часто нехтуємо, і за місяць на ній накопичується багато жирних плям, які не так просто видалити. Щоб ефективно очистити кухонну витяжку, слід дотримуватись кількох простих правил, пише Glavred.

Витяжка на кухні вловлює всі пари, що виділяються при приготуванні. Завдяки цьому жир не осідає на кухонних меблях, холодильнику або підвіконні.

Якби не витяжка, доводилося робити прибирання значно частіше, що займало б більше часу, ніж регулярне очищення витяжки.

Основна її мета – підтримувати чистоту на кухні, а впоратися з цим допоможе лише чистий пристрій. Тому важливо знати, як ефективно очистити витяжку.

Як правильно почистити витяжку на кухні:

Вимкніть витяжку та зніміть жирові фільтри. Також видаліть вугільний фільтр, який знаходиться за жировим. Під витяжкою розташуйте паперові рушники.

Очистить жирові фільтри, зануривши їх у гаряче мильне розчинення та залишивши на 15-20 хвилин. Потім очистить фільтри щіткою, промийте чистою водою і дайте їм висохнути.

Протріть корпус витяжки вологою ганчіркою, змоченою у мийному засобі. Потім промийте чистою водою і знову протріть. Витріть сухим рушником, встановіть вугільний та жирові фільтри, та увімкніть витяжку в мережу.

Поради щодо очищення витяжки:

Для важкодоступних місць використовуйте ватяні палички. Уникайте використання абразивних засобів, щоб не пошкодити поверхню витяжки.

Раніше ми писали, які існують лайфхаки для видалення бруду та плям із білих кросівок.

Також ми повідомляли популярні звички, через які у вашій оселі виникає неприємний запах.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою