Приготування ароматного овочевого салату зі свіжих овочів власного врожаю навесні це чудово. Однак для успішного вирощування овочів на своїй ділянці необхідно вибрати відповідні сорти, пише "Яскрава клумба".

Багато городників вважають за краще вирощувати ранні сорти, щоб отримати перший урожай якомога раніше. Однак для цього потрібно правильно підібрати сорти.

Кущовий сорт огірків чудово підходить для тих, хто цінує невеликі, але соковиті плоди. Цей сорт традиційний для України вирощується роками як аматорами, так і професіоналами.

Він чудово адаптований до місцевих кліматичних умов і має високу стійкість. Плоди дозрівають приблизно за 40-45 днів після появи перших сходів.

Сорт "Конкурент" також відрізняється раннім дозріванням та високою врожайністю. Цей невибагливий сорт дозволяє отримати рясний урожай за мінімального догляду. Він здатний принести близько 3–4 кілограмів огірків із одного квадратного метра за 40–50 днів.

"Азарт F1" - ще один ранній сорт, що підходить як для теплиць, так і для відкритого ґрунту. Цей самозапильний сорт має універсальне застосування: його можна вживати свіжим або використовувати для засолювання. Плоди досягають довжини 10-12 сантиметрів і дозрівають за 40-45 днів після появи перших сходів.

"Щасливчик" - це ще один врожайний сорт, що самозапилюється, який добре підходить для теплиць. Він може бути використаний як для домашнього, так і для комерційного вирощування завдяки своїй довгій транспортабельності та легкості зберігання.

Раніше ми давали 6 порад, які допоможуть швидко схуднути.

Також ми називали топ-5 продуктів, які здатні зняти хронічне запалення.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою