Якщо ваша мета – виростити великі та здорові моркви на городі, то варто звернути увагу на додавання натуральних добрив у ґрунт у момент посадки. Це може принести вам кращий урожай, ніж ви очікували. Про це йдеться у статті "Главреда".

Морква - відносно невибаглива рослина, але все ж таки потребує певного догляду. Якщо ви прагнете високого врожаю, важливо ознайомитися з основними правилами догляду і вибрати найкращі варіанти підживлення.

Компост

Компост містить величезну кількість поживних речовин, необхідні моркви для зростання. Додавання компосту в ґрунт стане невіднятним елементом на вашому городі, оскільки це добриво також покращує структуру ґрунту, покращуючи його дренаж та утримання вологи.

Гумус

Гумус - відмінне добриво, створене на основі рослинного матеріалу, багате на поживні речовини, що підтримують здорове зростання моркви.

Дріжджі

Дріжджі не тільки корисні для випічки, але і можуть бути корисні у вашому саду, оскільки вони містять безліч поживних речовин, вітамінів та амінокислот, що сприяють здоровому розвитку коренеплодів моркви.

Правильно підібрані добрива для моркви в момент посадки можуть дати вам приємні результати. Ці три типи добрив не тільки збільшать урожай, але також захистять рослину від шкідників та покращать її смак та якість.

Раніше ми давали 6 порад, які допоможуть швидко схуднути.

Також ми називали топ-5 продуктів, які здатні зняти хронічне запалення.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою