Дослідження, проведені у Великій Британії, Малайзії та Австралії, показують, що з кожним роком тривалість і тяжкість сезонних алергій зростають. Про це пише WTOP.

Це пов'язано з різними чинниками, з яких ми можемо контролювати. Проте лікарі виділили деякі знання, які можуть допомогти убезпечити себе від негативних наслідків.

За даними Американського фонду астми та алергії, на сезонні алергії страждає 81 мільйон американців, а їх масштаби у світі перевищують сотні мільйонів. На початку сезону основними алергенами є пилок дерев, таких як дуби, в'язи, берези, тополі та клени. Однак у міру зміни сезонів алергени зміщуються до трав та інших рослин, викликаючи нові хвилі дискомфорту.

Алергія є надмірною реакцією імунної системи організму. Доктор Мередіт Портер пояснює, що коли імунна система помилково реагує на пилок як на загрозу, він ініціює запальну реакцію.

Це проявляється в різних симптомах, таких як чхання, нежить, кашель та дискомфортні відчуття в очах, такі як сльозотеча, свербіж та почервоніння. Ці симптоми можуть серйозно ускладнити повсякденне життя та погіршити його якість.

Для боротьби з цими симптомами Портер пропонує кілька практичних кроків, таких як відстеження рівня пилку за допомогою онлайн-ресурсів та планування активностей на свіжому повітрі з урахуванням днів із високим вмістом пилку. У такі дні рекомендується залишатися у приміщенні, особливо у сухі та вітряні періоди дня.

Для тих, хто змушений виходити на вулицю, ефективними засобами захисту можуть бути закриті вікна автомобіля, використання кондиціонера з рециркуляцією повітря, носіння окулярів або сонцезахисних окулярів, а також масок для обличчя під час роботи на вулиці.

Для людей з вираженими алергічними реакціями важливо негайно змивати пилок зі шкіри та одягу після перебування на вулиці та звертатися до медичних фахівців для діагностики та лікування.

Портер наголошує на необхідності розрізняти сезонні алергії від інших можливих захворювань та рекомендує консультацію з лікарем для призначення відповідної терапії. Ці рекомендації допомагають полегшити симптоми та допомагають людям справлятися з алергією шляхом усвідомлених виборів та простих профілактичних заходів.

Раніше ми писали про те, яка популярна харчова звичка, яка руйнує імунітет.

Також ми повідомляли про 8 продуктів, які містять пребіотики.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою