2024 року всі українці прагнутимуть однієї спільної мети – перемоги України у війні та настання світу. У цей скрутний час віряни українці звертаються до Бога, просячи втіхи та захисту для військових, пише "УНІАН".

Вони молять Господа про благословення і міцне здоров'я для наших захисників, щоб ті поверталися додому до своїх родин цілими та неушкодженими, і щоб на полі бою їм щастило.

Молитися за воїнів можна будь-коли та в будь-якому місці – для цього необов'язково йти до церкви. Під час молитви важливо перебувати в тихому місці наодинці із собою і щиро вірити у її силу. Перед тим, як вимовити молитву, рекомендується кілька разів прочитати її слова, щоб не збиватися.

Сильна молитва за українських воїнів

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо наші голови. Отче! Пробач провини наші та провини батьків, дідів та прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу та вдячність нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, перемогу над ворогом, долю та щастя їй дай. Премилостивий Господи, всім, хто приходить до Тебе з благанням, дай милість Твою. Благаємо Тебе, Боже, за Воїнів і Захисників, за братів і сестер наших і за всіх тих, хто потребує Твоє милосердя і допомоги Твоєї. З'єднай нас усіх у єдину велику Христову сім'ю, щоб усі люди України нашою єдністю та перемогами славили величне ім'я Твоє завжди, і нині, і завжди, і на віки віків. Амінь.

Молитва за воїнів великомученику Георгію Побідоносця

Святий, славний і всіхвальний великомученик Георгію! Кланяємось тобі і молимо тебе - почуй наші прохання і передай їх Господу Богу, не залишай нас у біді та горі, не залиши без уваги наші благання. Принеси нашій батьківщині Україні перемогу над ворогом жорстоким, зміцни нашу віру та даруй хоробрість та мужність українському війську. Просимо тебе, Григорію Побідоносцю, зруйнувати сили ворогів наших, посоромити і осоромити їх, скрушити зухвалість їхнього духу. Нехай вони побачать, що ми маємо Божественну допомогу. Умолі Бога і людей Творця позбавити нас мук і надати нашим воїнам сил звільнити українську землю від загарбників, бо ми боремося за добру справу – за захист своєї Батьківщини. Славимо Отця, Сина та Святого Духа. Амінь.

Молитва про благословення захисників України

Споконвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною силою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і дочок, які, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу.

Будь для кожного з них силою та потужністю, вірною опорою в момент випробувань та світлим горизонтом у сутінках загроз. Увінчай їх зусилля перемогою добра над злом, правди над брехнею, справедливості над образою. Підведи всякого, хто спіткнеться; поверни кожного, хто загубиться; повеселі кожного, пораненого серцем; воскресіння даруй усім загиблим за своїх братів і сестер. Зроби воїнів наших надійною опорою для українського народу – його щитом та його надією. А у грізному клокотку бою дай кожному з них сили та відваги не зійти з дороги, що веде до остаточної перемоги. Допоможи загиблим українським воїнам знайти дорогу до Царства Небесного та знайти спокій їхнім душам.

Боже, нехай буде завтра, і нехай буде мирний світанок, а на його сторожі нехай вірно стоїть відважний захисник України – український воїн! Амінь.

Молитва Богородиці для жінок за чоловіка-військового

О Пречиста Діва, Мати Господа Всевишніх сил, неба та землі козацька Цариця! Прийми мою, Раби Божої (ім'я) молитву за чоловіка мого (мого), який став на захист своєї батьківщини України від жорстокого загарбника.

Захисти нас, негідних рабів Твоїх, і вознеси наші молитви до Бога і Сина Твого, щоб милостивий до захисників наших і послав благодать Свою до тих, хто шанує Всечесне ім'я Твоє і з вірою і любов'ю кланяється благовісній іконі Твоєї.

Будь милосердна до Раба Божого (ім'я) та захисти його своєю силою! Молюся до Тебе Пречиста і непорочна Діва як до всемогутньої заступниці та провідниці порятунку нашого! Охороняй захисника України від небезпеки та усіляких погроз, наповни його душу відвагою, а у його ворогів всели страх і сором.

Збережи соборність землі нашої української, покрий нас Святим Твоїм омофором від зазіхання злих нечистих сил та всякого супостата. Хай буде в нашій країні правда Господня, і нехай збережеться незалежність і непокірність українських земель. Амінь.

Ще ми публікували сильні молитви за чоловіка, який перебуває на фронті.

Також ми розповідали про найсильнішу молитву за чоловіка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою