У скрутну хвилину, коли ніхто не може допомогти та здавалося б, що на порятунок чекати просто ні звідки, є слова звернення до Всевишнього, молитва за дітей та онуків.

Молитва за дітей та онуків

"Молю Тебе Всевишній Боже, благослови моїх дітей і онуків Благослови їх Господь, коли прокидаються вони вранці Охорони їхній розум, тіло і душу, веди їх скрізь, дбай про них.

Благослови, Господи, ці місця, де вони живуть, навчаються і працюють. Благослови, дороги, якими ходять мої діти та онуки та ходять поруч із ними.

Навчи їх Господи – прощати та любити ближнього, як самого себе. Коли спіткнеться дитина моя, підтримай її Господи. Благослови дітей та онуків наших, своєю безмежною Божою любов'ю.

Веди та спрямовуй їх на правильну життєву дорогу. Твоя любов, Господи, ніколи не минає, Твоє Боже благословення робить чудо в Твоїх руках і під тінню крил Твоїх, наші діти та онуки в повній безпеці.

Благослови Господи, дітей і онуків моїх, бо Ти любиш більше за мене. Бо моє життя – це мої діти... Кланяюсь Господи Тобі до ніг. Сльозами б я відкидаю твої ноги. Щоби все життя Ти берегв їх. Амінь."

Молитва до Христа за дітей

"Молитва до Христа за дітей Господи Ісусе Христе, нехай буде милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під кровом Твоїм, покрий від всякого зла, відведи від них всякого ворога, відкрий їм вуха та очі, даруй розчулення та смирення серцям їхнім. .

Господи, всі ми створіння Твої, пожалій дітей моїх (імена) і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена), і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого, і настав їх на шлях заповідей Твоїх, і навчи їх, Отче, творити волю Твою, бо Ти є Бог наш".

Ще ми публікували сильні молитви за чоловіка, який перебуває на фронті.

Також ми розповідали про найсильнішу молитву за чоловіка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою