Україна веде героїчну боротьбу з російськими загарбниками, твердо вірячи у неминучість перемоги добра. Українці часто моляться Богу, просячи його про перемогу та захист наших солдатів та мирних жителів. "Апостроф" опублікував три найсильніші молитви, які допоможуть українському народу здобути перемогу у війні.

Молитва про українського воїна

Вічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною силою встань сьогодні на захист твоїх вірних синів і дочок, які, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу.

Будь для кожного з них силою і потужністю, вірною опорою в мить випробувань і світлим горизонтом у сутінках загроз. Увінчай їх зусилля перемогою добра над злом, правди над брехнею, справедливості над образою. Підведи кожного, хто спіткнеться; поверни кожного загубленого; повеселі кожного, пораненого серцем; воскресіння даруй усім загиблим за своїх братів і сестер. Зроби їх надійною опорою для українського народу – його щитом та надією. А у грізному клокотку бою дай кожному з них сили та відваги не зійти з дороги, що веде до остаточної перемоги.

Боже, нехай буде завтра, і нехай буде мирний світанок, а на його варті нехай вірно стоїть відважний захисник України – український воїн!

Молитва, коли Батьківщина в небезпеці

Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягнув руки до Тебе, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву і наказав сонцю зупинитися. Ти й нині, Владико, почуй нас, що молимося до Тебе. Зміцни силою Твоєю благочестивий народ наш, благослови його діла, помнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твою правицею нашу державу, збережи військо, пішли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, подай нам усе, що просимо для спасіння; примири ворожнечу і світ утверди. Простри, Господи, невидиму правницю Твою, що рабів Твоїх заступає в усьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за православну віру, благочестивий народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведного Твого відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу все приймаємо, на Тебе надіємось і Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, і постійно, і на віки віків. Амінь.

Молитва про звільнення від навали чужинців

Господи Боже сил, Боже спасіння нашого, Ти Єдиний твориш чудеса. Поглянь у милості та милосерді на упокорення рабів Твоїх і людинолюбно вислухай і помилуй нас: бо вороги наші зібралися на нас, щоб погубити нас і знищити державу нашу та святині наші. Допоможи нам Боже, Спаситель наш, і визволи нас, заради слави Твого імені, і нехай виповняться на нас слова, сказані Мойсеєм: будьте сміливими, стійте і побачіть спасіння від Господа, бо Господь бореться за нас.

Так, Господи Боже, Спасителе наш, не згадай беззаконня і брехні людей Твоїх і не відвертайся від нас гнівом Своїм, але в милості та милосерді відвідай смиренних рабів Твоїх, що приходять до Тебе: встань на допомогу нам і подай воїнству нашому з Ним. Твоїм перемогти. Загуби наміри та неправедні наваження тих, хто йде на нас війною.

Ще ми публікували сильні молитви за чоловіка, який перебуває на фронті.

Також ми розповідали про найсильнішу молитву за чоловіка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою