Міцний імунітет забезпечує надійний захист від хвороб, і найкраще підтримувати його, вживаючи вітаміни з їжі та напоїв. Про це йдеться у статті Eat This, Not That.

Зелений чай

Зелений чай багатий на корисні поліфеноли-флавоноїди, які приносять безліч переваг для здоров'я. Він допомагає знизити ризик серцевих захворювань та певних видів раку, а також скорочує запалення.

Дослідження показує, що зелений чай зміцнює імунітет внаслідок своїх антиоксидантів, які захищають клітини від окиснення та активних форм кисню. Він також є добрим джерелом антиоксидантів, що робить його ефективним засобом захисту від хвороб та інфекцій.

Кефір

Кефір збагачений корисними пробіотиками, які підтримують здорову мікрофлору шлунково-кишкового тракту. Основна корисна бактерія в кефірі – Lactobacillus kefiri.

Він має антиоксидантні, протимікробні, протизапальні та ранозагоювальні властивості, що робить його цінним продуктом для підтримки здоров'я.

Чай з лимоном та імбиром

Лимонно-імбирний чай має високий вміст вітаміну С, який відомий своїми антиоксидантними властивостями, що допомагають захистити клітини від окисного пошкодження. Дослідження, опубліковане в журналі Antioxidants, підтверджує, що вітамін С також має протизапальні властивості та сприяє зниженню негативних імунних реакцій.

Імбир, згідно з дослідженням, містить понад 100 біологічно активних сполук, які допомагають боротися зі нудотою, знижують ризик розвитку деяких видів раку, покращують ліпіди в крові та знижують запалення.

Цитрусовий сік

Натуральні апельсиновий або грейпфрутовий соки багаті на вітамін С і фолієву кислоту, які підтримують цілісність імунних бар'єрів і захищають різні типи імунних клітин, такі як природні клітини-кілери і Т-клітини. Біоактивні сполуки в цитрусових також мають протизапальну дію для підтримки імунітету.

Томатний сік

Томатний сік багатий на вітамін С і лікопін, корисний антиоксидант-каротиноїд, який допомагає знизити системне запалення. Томатний сік є хорошим джерелом вітаміну С і містить лише 50 калорій у 100 мл без додавання цукру, забезпечуючи майже 100% добової норми вітаміну C.

Раніше ми писали, що лікарі назвали три напої, які підвищать імунітет: краще за будь-які вітаміни.

Також ми розповідали про продукти, що впливають на мозок.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою