У ці важкі дні, коли українська земля мучить війну, всі наші сподівання та зусилля спрямовані на її якнайшвидше завершення та перемогу. Військові, волонтери, медики та багато інших людей невтомно працюють, наближаючи цей час.

Але навіть якщо ви не можете допомогти фізично, не варто залишатися осторонь духовно.

Сила молитви велика, і вона здатна творити чудеса. Церква закликає вірян щодня молитися про мир в Україні.

Ці молитви стануть духовною підтримкою для воїнів, дадуть їм сили захищати нашу землю та наблизити довгоочікуваний світ.

Молитва за перемогу України

"Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, подивися під час тяжких випробувань на державу нашу — Україну. Благослови та зміцнюємо воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Істинний Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий світ приблизно. Пішли грізного керівника небесного воїнства Твого — архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Бо твоє є, щоб милувати та рятувати нас, Боже наш, і Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині й повсякчас і на віки віків. Амінь."

Молитва, коли Батьківщина в небезпеці

"Господи Боже наш, Ти вислухав Мойсея, коли він простягнув руки до Тебе, і народ ізраїльський зміцнив на амаликитян, озброїв Ісуса Навина на битву і наказав сонцю зупинитися. Ти й нині, Владико, почуєш нас, що молимо до Тебе. Зміцни силою Твою благочестивий народ наш, благослови його діла, помнож славу його перемогою над ворогом, зміцни всемогутньою Твою правицю нашу державу, збережи військо, пішли ангела Твого на зміцнення захисників народу нашого, дай нам усе, що просимо для рятування; різниця і світ утверди.

Простри, Господи, невидиму правницю Твою, що покриває рабів Твоїх у всьому. Тим же, кому судив Ти покласти душу свою на війні за православну віру, благочестивий народ наш і державу, прости їхні провини і в день праведного Твого відплати подай вінці нетління. Бо Твоя є влада, Царство і сила, від Тебе допомогу все приймаємо, на Тебе покладаємо надію і Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, і постійно, і на віки віків. Амінь."

Молитва про Божий захист України

"Господи, Всемогутній Боже, Царю всіх царюючих і Господь усіх володарів, який сказав, що і волосся з голови не впаде у нас без волі Твоєї, ти, що припиняєш війни до кінців землі, ламаєш спис, спалюєш вогнем колісниці Будь допомогою народу українському, захистом і силою, і міццю, кам'яною горою та огорожею від ворогів росіян, що прийшли в наш край.

Нехай звеличиться слава Твоя Боже в усьому світі, нехай прийде на землі українське визволення від загарбників та мир та благовоління. Зупини Господи вбивство невинних, руйнування та спустошення міст, сіл та будинків, знищення народу України. Пішли всім, хто переступає межі наші – страх, воїнству та народу нашому – силу, міць і твоє керівництво.

Зброй нас силою Твоєю, бо силою твоєю ослабнуть і впадуть ворожі війська. Зодягни нас силою Твоєю, щоб знищили ми злі наміри проти України могутністю Твоєю і небесною силою Твоєю. Пішли воїнам нашим охорону, а ворогів примусь тікати від шуму вітру та своєї тіні. А нам пішли швидкий мир та захист твій. Просимо припинення війни і миру в наш край в ім'я Твоє Боже. Амінь."

Ще ми публікували сильні молитви за чоловіка, який перебуває на фронті.

Також ми розповідали про найсильнішу молитву за чоловіка.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

Топ-5 перекусів: корисна ситість під рукою